Výzva k zaslání abstraktu
a pozvání na konferenci  Výzkum v podzemí 2016

Bozkov, sobota 15. října 2016
konané pod záštitou
prof. MUDr. Jozefa Rosiny, Ph.D., děkana Fakulty biomedicínského inženýrství
ČVUT v Praze

Vážení kolegové, milí kamarádi,
dovolujeme si Vás pozvat na 7. ročník konference Výzkum v podzemí, který je pořádán u příležitosti Setkání jeskyňářů 2016 v Bozkově. Dovolujeme si Vám též nabídnout aktivní účast na této konferenci formou přednášky s projekcí prezentace, filmu nebo fotografií.

Váš příspěvek může být například na téma:


Konference je určená nejen pro profesionály, ale je otevřená pro všechny speleology, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti, metody, nápady, postřehy či jiné zajímavé myšlenky. Vítáme i sdílení úvah a názorů, nejen definitivních „pravd“ či nových objevů. Neváhejte se zeptat, pokud si nejste jisti, zda Vaše téma zapadá do programu konference. Můžete nás kontaktovat na níže uvedené e-mailové adrese, nebo telefonem na 603 479 901 (Karel) či 777 643 780 (Lukáš).
Z konference vydá Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze neprodejný sborník abstraktů, který bude mít ISBN. Sborník obdrží mj. všichni účastníci konference jako písemný materiál vhodně doplňující vlastní přednášky. Bude naším potěšením, pokud přijmete pozvání na tuto konferenci a pokud se jí zúčastníte formou přednášky. V tom případě si Vás dovolujeme požádat o vyhotovení abstraktu (souhrnu přednášky) a jeho odeslání na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 15. září 2016. V přiloženém materiálu najdete instrukce k tvorbě abstraktu a také pomůcky a návody pro jeho sepsání pro méně zkušené přednášející. Zároveň Vám nabízíme, že Vám s tvorbou abstraktu v případě potřeby pomůžeme.
Děkujeme Vám za Váš zájem a těšíme se na viděnou.

Za organizační a programový výbor konference:

Mgr. Lukáš Falteisek, ČSS ZO 1-02 a Přírodovědecká fakulta UK v Praze
prof. Ing. Karel Roubík, Ph.D., ČSS ZO 1-06 a Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze

 

Výzva k zaslání abstraktu

Vzor abstraktu